Autorki
22/12
2010
Wpis dodany przez: TS team


Nick: Summer
Prawdziwe imię: Izabela/Aga
Jestem Aga i na stronie ukrywam się pod nickiem Summer :). W przeszłości prowadziłam stronę o Taylor ale zapewne większość z Was już jej nie pamięta. Fanką Taylor jestem zapewne od zawsze bo odkąd pamiętam słucham jej cały czas. Pierwsze kroki w zainteresowaniu się nią zaczęły się w erze RED – zaczęła się moja przygoda z tą stroną i Taylor na nowo. Według mnie Taylor jest wspaniałą osobą, która zasłużyła na wszystko co osiągnęła. Uwielbiam ją za jej pomoc dla innych i oddanie fanom. Na co dzień uczę się co nie jest ciekawe, więc wymienię to co lubię robić: biżuteria! Tak, tworzę ją :) Oprócz Taylor uwielbiam także Little Mix. Jeśli macie więcej pytań odnośnie mojej osoby to zapraszam do skontaktowania się ze mną/nami na nasz adres email lub czat strony! :)

Nick: Tori
Prawdziwe imię: Wiktoria
Jestem Wiktoria. Fanką Taylor jestem od ok. 3 lat. Pierwszą piosenkę, którą od niej usłyszałam była piosenka “Our Song” od razu bardzo polubiłam ten utwór i często do niego powracam. Kocham Tay za to jaką jest osobą, toleruję jej wady i zalety, bardzo się cieszę, że przed fanami nie udaje kogoś innego tylko po prostu jest sobą. Moją ulubioną płytą Taylor jest “Red”. Na co dzień chodzę do gimnazjum plastycznego, uwielbiam słuchać muzyki, śpiewać, a także rysować, a na swoim koncie mam już narysowanych kilka rysunków Taylor. Oprócz niej uwielbiam Selenę Gomez, Demi Lovato, Justina Biebera i One Direction. Bardzo się cieszę, że trafiłam do załogi strony T-S.pl i mam nadzieję, że będziecie ze mnie zadowoleni. Jeśli macie do mnie jeszcze jakieś pytanie, chętnie na nie odpowiem :)

Nick:Yasmine
Prawdziwe imię: Justyna
Mam na imię Justyna, fanką Taylor jestem od wydania płyty Speak Now. Jestem autorką strony T-S.pl już po raz drugi ponieważ towarzyszyłam przy samym otwarciu strony. Taylor kocham przede wszystkim za jej muzykę, za słowa piosenek, które pasują do każdej sytuacji dnia codziennego. Oprócz tego uwielbiam jej osobowość, to, że sława jej nie zmieniła, że od samego początku najwazniejsi są dla niej fani, a nie pieniądze i ilość sprzedanych płyt. Moim ulubionym albumem Tay jest “Speak Now” oraz 1989, ulubionej piosenki nie mam (jest ich zbyt wiele!). Moim marzeniem jest koncert Taylor w Polsce. Na co dzień studiuję na Uniwersytecie Warszawskim język francuski z angielskim. Oprócz Tay uwielbiam Eda Sheerana, Johna Mayera, Jasona Mraza, Demi Lovato, Beyonce. Na fan strefie prowadzę jeszcze dwie inne strony: Kaya-Scodelario.pl oraz YasDesigns.fan-strefa.pl (design na strony). Jeśli chcecie się ze mną skontaktować zapraszam na mój twitter, DA, lub po prostu napisz na mój email lub gg: 31430900