Cytaty
31/12
2010
Wpis dodany przez: TS team


— NOWE CYTATY!! —

Życie czasami nie ma sensu, a im starsi jesteśmy, tym bardziej staje się ono niezrozumiałe.

Czasami usilnie potrzebujesz czekoladowego milkshake’a, trochę frytek i Twojej mamy.

Najlepszą częścią Świąt jest… wszystko.

Jeśli dziewczyna mówi Ci, że odchodzi, to najprawdopodobniej chce, byś sprawił, żeby została.

Płacisz za dobre dni przeżywaniem tych gorszych. Za radość płacisz bólem.

Jestem fanką fanów. Jesteście bardzo wyjątkowi w moich oczach. Trzymam Waszą stronę, tak, jak Wy trzymacie moją.

Uważaj ze słowami. Dziewczyna zapamięta wszystko.

Kluby to nie miejsce dla mnie. Zanim cokolwiek zrobię, myślę sobie o 6-letniej dziewczynce, którą wczoraj widziałam na koncercie z mamą. Zastanawiam się, co te dwie osoby pomyślałyby, gdybym zjawiła się w klubie. Za nic w świecie nie chciałabym zostać aresztowana albo jeździć po pijanemu – to są moralne zasady, których ściśle się trzymam. Zawsze stawiam sobie poprzeczkę wysoko i chcę być znana wyłącznie ze względu na dobre rzeczy.

***

Miłość za każdym razem zaczyna i kończy się inaczej – szczególnie jeśli chodzi o mnie.

Odkąd dowiedziałam się, jak trudno dba się o miłość, podchodzę do niej inaczej.

Jeśli płakałaś za chłopakiem, to twoje przyjaciółki nie powinny z nim chodzić. Nawet przez myśl nie powinno im to przejść.

Nie boję się wyrażać moich uczuć w piosenkach.

Nie jestem dziewczyną, która co chwilę ma chłopaków. Rzadko się zakochuję.

Nigdy nie przeżyłam prawdziwej miłości, o której pisze się w książkach. Nie chcę, by była ona częścią mojej przeszłości – chcę, aby była częścią przyszłości.

Znam moje wady zanim inni ludzie mi je wytkną.

Staję się niespokojna, gdy nie pracuję przez półtora dnia. Mam takie nawracające sny, że ludzie ustawiają się w kolejce po mój autograf i zdjęcie nad moim łóżkiem!

(o planach na przyszłość) Bardzo bym chciała nadal pisać piosenki i tworzyć muzykę… ale jeśli inni nie będą chcieli jej już słuchać, nie zamierzam się narzucać. Jeśli to się stanie, ukłonię się z gracją, wydam na świat dzieci, i będę miała ogród. I zamierzam pozwolić moim włosom osiwieć, gdy się zestarzeję. Nie muszę być blondynką w wieku 60 lat!

(o liceum) Byłam dziewczyną, której nie zapraszano na przyjęcia. Moje przyjaciółki odwróciły się przeciwko mnie i zaprzyjaźniły się z dziewczynami, które mnie obgadywały. Ale kiedy sięgnęłam po gitarę… mogłam grać, aż zaczęły mi krwawić palce. Moja mama musiała przyklejać mi plastry, pewnie sobie wyobrażacie, jaką to wzbudziło sensację: “Spójrz, na jej palce. Jakie dziwne”. Jednak po raz pierwszy w moim życiu, te dziewczyny mogły mówić, co im się podoba na mój temat. Po szkole szłam do domu i pisałam o tym piosenkę.

(zapytana, jak sprzedać 3 miliony płyt) Pójdź do liceum i spisz wszystko, co tam się dzieje.

(o tym, czy będzie jeździć pod dom Joe Jonasa, jak to zwykle robi przy swoich eksach) Ma dużo ochroniarzy. Są naprawdę wysocy, więc, uh, raczej nie.

Włączyłam iPoda i losowo wybrałam odcinek Chirurgów, żeby zabić czas. Akurat był to odcinek, w którym Danny umiera, więc zaczęłam histerycznie płakać, i nie mogłam przestać przez jakieś 10 minut. (Na serio, był moim ulubionym bohaterem. Czemu to akurat on musiał umrzeć?) Wtedy płakałam najdłużej od napraaaaawdę długiego czasu. Doszłam do wniosku, że muszę być szczęściarą, skoro jedynym powodem dla płaczu jest dla mnie TV Show.

Napisałam rażąco oczywiste piosenki, z rażąco oczywistymi detalami, i pomyślałam: NIE! Kiedy się dowiedzą, nie wiem, co ze mną będzie. Mam wątpliwości.

Kiedy śpiewasz, słyszysz echo ludzkich głosów, powtarzające każde słowo po tobie. To było moje wielkie marzenie. I właśnie się spełnia

Chciałabym, aby wszystkie nastolatki mogły utopić swoje smutki w piosenkach, zamiast w alkoholu czy w narkotykach.

(o piosence “Picture to Burn”) Przed zaśpiewaniem tej piosenki, staram się wyjaśnić publiczności, że naprawdę próbuję być dobrym człowiekiem… ale jeśli złamiesz mi serce, zranisz moje uczucia, albo będziesz dla mnie naprawdę wredny, napiszę o tobie piosenkę. Haha. Ta akurat jest tego wspaniałym przykładem.

Chciałabym, aby wszystkie nastolatki mogły utopić swoje smutki w piosenkach, zamiast w alkoholu czy w narkotykach.

Nie jestem taka skomplikowana. Te wszystkie komplikacje wychodzą jedynie w moich piosenkach. Wszystkim, czego potrzebujesz, by się ze mną zaprzyjaźnić, to być do mnie podobną.

Uwielbiam, jak ludzie publicznie ze mną rozmawiają i chcą mnie poznać, ponieważ ja również tego chcę! Kiedyś, mój manager mi powiedział: “Jeśli chcesz sprzedać 500,000 płyt, wyjdź i poznaj 500,000 ludzi.”

Boję się bycia przeciętną.

(o karierze muzycznej) Wszystko z nią związane jest dla mnie ekscytujące.

Ludzie nie zawsze są przy mnie, ale muzyka zawsze jest.

To nowy rok. Nowy początek. I wszystko się zmieni.

Nigdy nie chciałam zmienić się tak, by ludzie nie mogli mnie rozpoznać.

Jesteś wystarczającą szczęściarą, by być inna. Nigdy się nie zmieniaj.

Dla mnie, bycie bez strachu nie jest całkowitym wyzbyciem się tego uczucia. To nie jest bycie całkowicie nieustraszonym. Dla mnie, bycie bez strachu to posiadanie obaw. Bycie bez strachu to posiadanie wątpliwości. I to bardzo wiele. Dla mnie, bycie bez strachu to życie pośród rzeczy, których śmiertelnie się boisz.

Nie ważne, co się stanie, bądź dobra dla ludzi. Bycie dobrym jest wspaniałym świadectwem do pozostawienia po sobie.

(VMA 2009) Wow, nie wierzę, że wygrałam!
Jest super,
Nie będę się potykać
Muszę podziękować fanom
To takie cool
Oh Kanye West jest tutaj
Fajna fryzura
Co ty tu robisz…
Och…
Chyba nie uda mi się podziękować fanom.

Bycie bez strachu nie oznacza, że w 100% niczego się nie boisz. To znaczy, że jesteś przerażona, ale skaczesz dalej…

Nauczyłam się, że miłości nie da się przewidzieć lub zaplanować. Dla kogoś takiego jak ja, kto musi mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, jestem zachwycona myślą, że miłość jest od tego wyjątkiem. Miłość jest jedyną dziką kartą.

O jednej rzeczy marzyłam przez całe życie, i nie zamierzam być typem dziewczyny, która ją dostaje i jeszcze narzeka.

Dla mnie bycie Nieustraszoną oznacza brak strachu lecz niecałkowity brak lęku. Dla mnie Nieustraszone jest posiadanie obaw, nieustraszone są również wątpliwości. Dla mnie Nieustraszona, żyje mimo tych rzeczy, które przerażają ją na śmierć.

Bez względu na to co się dzieje w twoim życiu warto być dobrym dla ludzi, jest to najlepszy spadek który pozostawisz po sobie.

Mieszkanie samotnie wcale nie jest złe. Możesz robić wiele fantastycznych rzeczy, których się nauczysz np. chodzić dokoła i stwarzać wiele dyskusji na różne tematy z samym sobą. Myślę, że jestem jedyna osobą, która to robi.

Jeśli nie zostałabym piosenkarką, chciałabym być pisarką, ponieważ pisanie jest jedyną rzeczą, która odciąga mnie od całego świata.

Kiedy byłam małą dziewczynką często czytałam bajki. W bajkach jeśli spotkasz księcia jest on uosobieniem cech o których zawsze śniłaś. W bajkach zły człowiek jest bardzo łatwy do ujawnienia. Zawsze nosi ciemną pelerynę, wiec możesz się domyślić kim jest. Kiedy dorośniesz uświadomisz sobie, że bajkowy książę wcale nie jest tak łatwy do znalezienia. Zrozumiesz, że zły człowiek nie nosi ciemnej peleryny; jest bardzo zabawny, zawsze cię rozśmiesza i ma idealne włosy.