Rodzina
05/01
2011
Wpis dodany przez: TS teamAndrea Swift – mama Taylor. Zajmowała się domem, gdy tata Taylor pracował. Jest bardzo zżyta z córką. Towarzyszy jej podczas każdej trasy koncertowej oraz często bywa na rozdaniach nagród wspierając ją. Andrea jest córką Marjorie Finlay, która była zawodową śpiewaczką operową. Taylor bardzo dobrze wspomina czasy dzieciństwa gdy słuchała śpiewu babci. W wielu wywiadach mówi, że Marjorie była jej pierwszą inspiracją.


Scott Swift – tata Taylor. Jest brokerem na giełdzie. Założył Swift Group, finansowy zespół doradczy. Początkowo siedziba firmy mieściła się w rodzinnym mieście Swiftów, Pensylwanii, lecz po tym, gdy Taylor chciała rozwijać się muzycznie i dostała propozycję podpisania kontraktu z wytwórnią RCA, Andrea, Scott, Taylor oraz Austin przenieśli się do Nashville, gdzie tata Swift otworzył biuro Swift Group.

grafika

Austin Swift – młodszy brat Taylor, urodzony w 1993 roku. Podobnie, jak mama i tata, bardzo wspiera Taylor w tym, co robi i towarzyszy jej na różnych imprezach. Austin uczęszcza do szkoły St. Joseph County. Jest także fotografem dla Getty Images. Niektóre z jego zdjęć, które wykonał podczas wystąpień publicznych, na których pojawiła się Taylor trafia do znanych gazet i portali.